Výroba reklamy

VÝROBA REKLAMY

Zaoberáme sa výrobou reklamy, od potlače drobných reklamných predmetov až po výrobu veľkých exterierových tabúľ banerov a nápisov vrátane inštalácie.


Bohuš Blecha

 

Veľkoplošná tlač


Veľkoplošná tlač na samolepiace fólie, banery, papier, textílie….. Samolepky rôznych tvarov a veľkostí. Polepy vozidiel, výkladov, výroba infotabúľ, roll-upov… CENOVÚ PONUKU VÁM VYPRACUJEME NA POŽIADANIE. Tlačíme na EPSON SureColor SC - S40610 Tlačiareň SC-S40610 je 4-farebné základné zariadenie, ktoré prináša nekompromisnú kvalitu. Je optimalizovaná pre podniky, ktoré chcú vytvárať efektívne pútače pomocou jednoducho použiteľnej nízkonákladovej, vysokokvalitnej, veľko formatovej tlačiarne. Epson SC-S Tlačiarne EPSON rad SC-S ponúkajú zákazníkom nové možnosti pri tlači na rôzne podklady, vrátane transparentnej fólie, vinylu, plátna a fotopapiera. Každá tlačiareň radu SC-S je ideálna na vytváranie vysokohodnotných pútačov a živých reklamných aplikácií, ako sú tapety a potlač na autá. Celá modelová rada je navrhnutá, vyvinutá a vytvorená spoločnosťou Epson, čím je zabezpečená istota dlhotrvávajúcej kvality, ktorú podtrhuje až dvojročná štandardná záruka s možnosťou predĺženia. Použité atramenty Epson UltraChrome GS3 vytvárajú živšie, rýchlejšie schnúce výtlačky, pričom spotreba atramentu je v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami nižšia. Súprava 9/10 atramentov tlačiarne SC-S80610 zahŕňa metalický, biely, oranžový a červený atrament, vďaka čomu dokáže vytvoriť širokú škálu vysokokvalitných presných farieb – teraz až 98,2 % farieb PANTONE Solid Coated Colors v rámci systému PANTONE MATCHING SYSTEM®. Tlačová hlava Epson PrecisionCore TFP prináša výnimočnú kvalitu obrazu a vytvára maximálne rozlíšenie až 1440 × 1440 dpi.

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
 

Laser - Gravírovanie


Ponúkame výrobu upomienkových a reklamných predmetov. Označenie rôznych predmetov gravírovaným nápisom, alebo logom. Drevo, preglejky, sklo, plexisklo, koža, plasty... CENOVÚ PONUKU VYPRACUJEME NA VYŽIADANIE.

 

Potlač textilu


Potlač športových a pracovných odevov. Dresy, montérky, tričká polokošele, šiltovky…. Na objednávku, podľa Váčho priania vieme potlačit reklamný textil, vybrať si možete zo širokej ponuky online katalógu. Možnosti potlače: PRIAMA DIGITÁLNA POTLAČ, PRIAMA POTLAČ SIEŤOTLAČOU, FLEX, FLOCK, PRINTFLEX, TRANSFER. Cenovú ponuku Vám vypracujeme na vyžiadanie.

previous arrow
next arrow
Slider
Slider
 

Okenné fólie
Protislnečné fólie, Špeciálne fólie, Bezpečnostné fólie, Tepelno-izolačné fólie


Fólie FUSION sú vyrobené High – tech technológiou zo sofistikovaného polyester laminátu. Obsahujú tvrdenú vrstvu, ktorá ich chráni pre manuálnym poškodením. Aby ste pochopili všetky pozitíva, ktoré ponúkajú fólie, je potrebné uvedomiť si, čo sa deje pri prieniku slnečného žiarenia cez okno bez fólie. V tomto prípade väčšina svetelnej energie prechádza do miestnosti, a len zostatková časť je odrazená alebo absorbovaná sklom. Nainštalovaním okenných fólií dramaticky zmeníte jeho odrazu schopnosť , priepustnosť. CENOVÚ PONUKU VÁM VYPRACUJEME NA POŽIADANIE.

 

Maloformátová tlač
do formátu SRA3.


v prípade vami dodaných podkladov, rýchla digitálna tlač, možnosť dodania v deň objednávky, alebo do 24 hodín. Letáky, plagáty, brožúry, prospekty, vizitky, pozvánky…. Samolepky rôznych tvarov a veľkostí. CENOVÚ PONUKU VÁM VYPRACUJEME NA VYŽIADANIE

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
 

3D logá
FRÉZOVANIE Z POLYSTYRÉNU


Frézovanie z polystyrénu vrátane povrchovej úpravy a inštalácie..

 

Potlač reklamných predmetov
SUBLIMÁCIA, TAMPOPRINT, LASER


magnetky, odznaky, perá, zapaľovače, prívesky, vizitkáre, kalendáre, diáre, púzdra, PE tašky, hrnčeky… CENOVÚ PONUKU VYPRACUJEME NA VYŽIADANIE.

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
 

Obrazy na plátne
s vašim motívom, alebo fotografiou


Váš motív vytlačíme na plátno špičkovej kvality Canvas Artist. Veľmi kvalitný coating pre podanie sýtych farieb a prirodzený vzhľad. Natiahneme ho na rozne dĺžky blindrámov. Skombinujeme ich podľa Vášho želania. Možnosť rýchleho vyhotovenia do 24 hodín, alebo v deň zadania.