UV TLAČ / LASER

UV TLAČ Potlač reklamných a propagačných predmetov. Potlačte kryty telefónov, fotoprodukty, reklamné predmety ako perá, zapaľovače a USB kľúče, suveníry, ocenenia. Vhodne aj na malosériovú výrobu alebo prototypovanie vzoriek obalov, dekoratívnych obkladačiek a mnoho iného.
MOŽNOSTI TLAČE: CMYK alebo CMYK + biela + lak.
VLÁKNOVÝ LASER pre rýchle a presné značenie kovových dielov a predmetov. Tento model laserového značkovacieho zariadenia sa môže pochváliť svojou rýchlosťou značenia, dobrým efektom značenia a vysokou účinnosťou, aby vyhovel požiadavkám hromadnej výroby. Laserové popisovacie zariadenia okrem toho využívajú výhody jednoduchej obsluhy, nízkych prevádzkových nákladov, dlhodobej bezproblémovej práce a sú bez údržby. MATERiÁLY: Nehrdzavejúca oceľ, zlato, striebro, titán, meď, zliatina, mangánová oceľ, horčík, zinok, uhlíková oceľ / mäkká oceľ, mosadz, hliník, eloxovaný hliník, tvrdený plast, koža a mnoho ďalších.
CO2 LASER gravírovanie a rezanie nekovových materiálov s vysokou presnosťou.
MATERIÁLY: Gravírovanie a rezanie nekovových materiálov ako sú plexisklo, preglejka, dvojvrstvové plasty, eloxovaný hliník, PVC, koža, textil, textílie, guma, plast, drevo,